Форум АНХИРА - здраве, успех, свобода

Автор Тема: Управление на времето  (Прочетена 399 пъти)

Неактивен Boyana

• Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 24
    • Профил
Управление на времето
« -: 22, Май, 2019, 11:00:17 »
7 те ценни неща:
1.   Здраве –без него нямате нищо
2.   Любовта
3.   Семейство и приятели
4.   Вяра
5.   Предназначение/мисия
6.   Свобода
7.   Време

Пилеем си времето постоянно, това е единственото нещо, което не се връща.  Когато инвестирате време в курс обучение, това е безценно, не защото плащате билета, а заради времето, което влагате.
Кой от вас е недисциплиниран? Аз бях още от дете, не си оправях леглото не си пишех домашното, отпаднах от училище, в работата ми беше същото, затова имах 18 различни работи до 23 годишна възраст.
Затова влезнах в МЛМ – свобода, време, МЛМ е най-прощаващият бизнес в света, защото няма да ви уволнят за липса на усилия, или защото не сте се появили или сте направили лоша презентация. Помислете колко време бихте били наети, ако бяхте на заплата в МЛМ. Можем да правим почти нищо и все пак да получаваме някакво заплащане.
Предимства на ММ

Има няколко преки пътища в МЛМ:
•   Не е нужно да изграждате инфраструктура
•   Не са нужни инвестиции
•   Събитията правят всичко за вас
•   Не се нуждаете от някакви специални умения за да започнете

Много хора работят 1 седмица и после 2 почиват, работят 1 и после 7 почиват. Нека си направим малък експеримент – не ходете на работа 6 седмици!! Ще ви уволнят. Някой от най-добре печелещите са работили здрави и са в ваканционна кома и не правят нищо. Но никой няма да ги изрита. Защото казваме лъжата – работи здраво 5 години и се излежавай на плажа цял живот след това. За човек с мисия дали това е мечтата? Посещавате най хубавите плажове, но не оставате там  (освен ако не рекрутирате всички там ;).... Абонирайте се за пълен достъп!
« Последна редакция: 27, Май, 2019, 12:45:10 от Boyana »