Форум АНХИРА - здраве, успех, свобода

Автор Тема: за бебето  (Прочетена 5258 пъти)

Неактивен dodi_d

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
за бебето
« -: 04, Февруари, 2010, 15:56:33 »
Имам син на три месеца, който има затруднения с изхождането по голяма нужда (ходи веднъж на 2-3 дни което обстоятелство не намирам за нормално, макар и акото да му е нормално рядко). Кажете как да постъпя - смятам да му дам продукта Бифидус, като спазвам дозата писана в една ог статиите в една от книгите, а именно - 1/4 капсула на ден. Иначе си е здрав и жизнен, добре се храни, но се усеща една нервност преди да се изходи. Какъв друг продукт мога да му давам и как да му давам Бифидус. Кажете нещо повече за ползването на продуктите от бебета. В книгата, за която споменах по-горе, пише че по-нататък мога да му включа и водорасли, и ацидофилус, но за начало да започна с Бифидус.
нещо повече за ползването на продуктите от бебета. В книгата, за която споменах по-горе, пише че по-нататък мога да му включа и водорасли, и ацидофилус, но за начало да започна с Бифидус.

Неактивен anhira

• Administrator
  • Full Member
  • Публикации: 197
  • Мечтайте и творете!
    • Профил
Re:за бебето
« Отговор #1 -: 05, Март, 2010, 10:39:02 »
Бебетата може да започнат с 1/4 капс бифидус, но още на следващия ден може 1/2 и ако няма проблеми (то и не може да има) след това 3/4 и на др ден 1 цяла. После може да се дава така и АФА, а след 3-4 мес - и Зелена енергия
Ако се хранят смесено или изкуствено - непременно и Колактив, за да растат и да ги пазим от проблеми с червата и алергии. Ако боледуват по-често, вместо Колактив - Колактив-3. Дозите са като начало по 1 капс/ден, при нужда до 2 по 2 и повече.
Аз помагам на хората да са по-здрави и да печелят повече пари

Неактивен pepinatoys

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Двете ми слънца!
    • Профил
Re:за бебето
« Отговор #2 -: 09, Април, 2010, 18:45:28 »
Здравейте,
  и аз давах на моето бебче бифидус - около 20 дни,в началото беше в първия месец.С лъжичка , разтворена капсула във вода, поглъщаше си зелената течност с удоволствие,по същото време започнах и  да я дохранвам с Адптирано мляко(за мое голямо съжаление).сега вече преключих и с кърменето ( 8мес. но то беше само като "десертче").  След това не съм давала нищо от продуктите на Аквасорс...
  Сега беба е на 8 мес. и още не съм решила -  Кога да започна да и  давам АФА и колко продължително ?
 Искам детето ми да има устойчива нервна система, да е спокойно ... умно...добро....
Ще бъда любопитна за споделен опит от майки, които са давали от продуктите на Аквасорс  на бебета си...

Неактивен pepinatoys

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Двете ми слънца!
    • Профил
Re: за бебето
« Отговор #3 -: 13, Октомври, 2011, 16:35:48 »
 Към 8-9мес като започнаха да никнат зъбките, започнах да давам на бебка К оластра по1 капсула ,разтворена в попарката , а като пораснаха повече зъбки- съм и
давала капсулките като бонбонки да си ги дъвче.. Много и харесваше..  :)