Форум АНХИРА - здраве, успех, свобода

Автор Тема: Регистриран съм на форума, но нямам достъп до обучение?  (Прочетена 4138 пъти)

Неактивен anhira

• Administrator
  • Full Member
  • Публикации: 199
  • Мечтайте и творете!
    • Профил
Регистрацията на форума е условие да можете да пишете и участвате в общодостъпните раздели, но не ви дава достъп до специалната класна стая за обучение на дистрибутори.

Ако сте се регистрирали вече тук на форума, трябва да се обадите на Емил Найденов (за всички от мрежата на Емо) или на д-р Петър Найденов (за всички от останалите групи на Петър), за да ви дадат специални права - т.е. да ви включат в групата на регистрираните дистрибутори, които могат да влизат в стаята за обучение.

За да се свържете с Емил или с Петър, отидете на www.anhira.com - меню Контакти - и изберете съответния контакт. Изпратете имейл със следните данни:

вашето име и фамилия
вашият и-мейл адрес
вашият дистр. № в АкваСорс
името на директора ви

За по-лесно, ако искате да се обучавате, но все още не сте се регистрирали или не знаете как да се регистрирате на форума, в и-мейла си към горните данни добавете и думите "Моля да ме регистрираш ти". Тогава Емил и Петър ще ви регистрират и ще ви изпратят потребителско име (то винаги е вашето малко име на латиница изцяло с малки букви) и парола за достъп до класната стая.

Желаем ви успех!
Аз помагам на хората да са по-здрави и да печелят повече пари