Форум АНХИРА - здраве, успех, свобода

Автор Тема: Продукт подходящ за злоядо дете?  (Прочетена 8122 пъти)

Неактивен mery

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Продукт подходящ за злоядо дете?
« -: 13, Януари, 2010, 17:15:54 »
Не мога да преценя кой от продуктите е подходящ за дъщеря ми която е доста злояда? Енергично дете е, но все няма апетит, хапва с охота само тестени изделия. Тя е на 4г. и половина, и от два месеца и половина взема по една капсула Колактив 3, ходи на детска градина и засега минаваме само с леки сополи. Имаше оплакване, че я наболява коремчето след хранене, но откакто и давам този продукт не се е оплаквала, надявам се че има някаква връзка.

Неактивен anhira

• Administrator
  • Full Member
  • Публикации: 199
  • Мечтайте и творете!
    • Профил
Re:Продукт подходящ за злоядо дете?
« Отговор #1 -: 19, Януари, 2010, 23:13:23 »
Добре е да се дава Зелена енергия и АФА, защото те подхранват на клетъчно ниво. Също Суперенергийна храна и ЕМК.
Аз помагам на хората да са по-здрави и да печелят повече пари

Неактивен mery

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: 21, Януари, 2010, 13:12:31 »
Благодяря за отговора. Дозата каква трябва да бъде, вероятно по една капсула на ден? Има ли опасност от предозиране?

Неактивен jupiter75

• Директори 3*
  • Newbie
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #3 -: 22, Януари, 2010, 20:32:49 »
Здравей, прекрасно е, че даваш коластра, просто добави зелена енергия и есенциалните, зелената ще регулира апетита му и не се плаши, от нея не се напълнява, само се регулира, както вече писах..
От мен успех и ще се радвам да съм ти полезна, аз имам детенце на осем и половина и пие вкъщи всички водорасли от 12 години, тоест имам опит
Насреща съм
Цвети

Неактивен mery

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: 23, Януари, 2010, 15:28:17 »
Благодаря ти, Цвети. А от каква възраст започна да даваш на детето си? Аз имам и бебче на 9 месеца, започнах да и давам по половин капсула Колактив 3, но лекуващата ни лекарка специално за нея ми каза, че не би ме посъветвала да и давам и аз спрях.

Неактивен jupiter75

• Директори 3*
  • Newbie
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #5 -: 24, Януари, 2010, 21:46:42 »
Здравей! :)
аз започнах да давам водорасли на моето детенце от десетия ден на раждането. Давах и смело есенциални, бифидус, зелена и АФА. За мое огромно щастие баща и е лекар, това го споменавам за да те успокоя и да ти подскажа, че и ти би могла да се обърнеш към него за съвет.
Интересно ми е какви са причините, които твоята лична лекарка ти е изтъкнала за да не даваш коластра на детенцето...
Ако желаеш мога да ти оставя телефон за контакт........
С най-добри пожелания: Цветина Асенова

Неактивен mery

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: 26, Януари, 2010, 11:54:34 »
Благодаря, Цвети !
Може да си оставиш телефона си на лични, чудесно е, че мога да се консултирам с вас.

Неактивен sisi

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #7 -: 27, Януари, 2010, 13:22:28 »
На 4 год. моята племенница изписана с диагноза астма. Лекувана от д-р П.Найденов с хомеопатия и водорасли на 8 год. пие Зелена енергия, ЕМК и Коластра 3 - не боледува, не пие антибиотици.